test
Питання і відповіді про систему лояльності Позитив
info@positive.zp.ua
+38(061) 213-14-66
+38(067) 376-13-80
+38(050) 322-12-08
+38(073) 313-62-62
Чим ПЗ "Сервер Позитив" краще звичайних бонусних систем?
У нього більше можливостей. З використанням ПЗ "Сервер Позитив" можна будувати розумні системи лояльності. Він підтримує різні бонусні програми, в тому числі коаліційні, унікальну подарункову систему, роботу з автоматичними пристроями.
Навіщо мені віддавати свій товар за собівартістю? Що я отримаю натомість?Навіщо мені віддавати свій товар за собівартістю? Що я отримаю натомість?
Натомість ви отримуєте нового для себе покупця. Це покупець гарантовано платоспроможний. Адже він отримав подарунок від вашого партнера не просто так. Продайте йому додаткові товари або послуги, зробіть його своїм постійним покупцем.
Створити свій проект або підключитися до інших?
Ваше рішення буде залежати від відповідей на такі питання. Чи є у Вас кілька бізнесів, розташованих на різних майданчиках або друзі – підприємці зі своїми підприємствами. Чи хочете Ви керувати роботою системи лояльності або Вас влаштує група зі своїми правилами.
Що робити якщо мого ПЗ немає в списку підтримуваних?
Зв'яжіться з нами, і ми разом з вашими програмістами вирішимо це питання. А поки можна використовувати наше безкоштовне ПЗ під Windows або Android.
Як вибрати тариф?
Тариф залежить тільки від інтенсивності використання системи. Якщо важко визначити – почніть з меншого. Перейти з тарифу на тариф можна без проблем.
Чи потрібно мені купувати серверну ліцензію?
Серверна ліцензія необхідна тільки засновнику групи.
Що таке двофакторна аутентифікація і в яких випадках її використовувати?
Застосовується для додаткового захисту інформації і балансів клієнта. На телефон клієнта відправляється код в СМС. Клієнт повинен повідомити цей код касиру. Без цього коду касир не може змінити інформацію. Чи потрібно застосовувати двофакторну аутентифікацію вирішує адміністратор сервера.
Яке обладнання мені знадобиться на торговій точці?
При інтеграції з ПЗ вашої POS системи, додаткового обладнання не потрібно. Якщо використовується наше безкоштовне ПЗ – будь-який наявний комп'ютер під Windows, будь-який планшет або смартфон з Android. Якщо використовуються автомати – спеціальний контролер. Підключення до інтернету обов'язково.
Як бути, якщо пропав інтернет?
На жаль, доведеться тимчасово зупинити роботу з бонусною системою.
Як перенести ліцензію на інший пристрій?
У налаштуваннях програми вашої точки є поле з токеном для авторизації точки в системі. Досить скопіювати цю настройку на інший пристрій.
Що робити, якщо мої подарунки ніхто не даруватиме?
Зробіть подарунок більш привабливим. Можна знизити ціну компенсації. Можна запропонувати інший товар або послугу. Все у ваших руках.
Що таке відкриті проекти?
Власники вже існуючих проектів можуть запрошувати приєднатися до них на взаємовигідних умовах. Ми розміщуємо цю інформацію на сайті та консультуємо зацікавлених. Для отримання подробиць подавайте заявку.
Для чого потрібен телеграмм-бот в бонусній системі?

Телеграмм-бот "Позитив" створює додаткові зручності користування бонусною системою для ваших покупців. За допомогою бота покупець може самостійно і просто стати учасником бонусної системи, контролювати свої баланси і транзакції в бонусній системі, бачити всі торгові точки бонусної системи, використовувати промо-коди бонусної системи для поповнення своїх балансів, авторизуватися в торгових точках, в тому числі і автоматичних . Адреса бота: https://t.me/union_positive_bot 

Як інтеграція з бонусною системою "Позитив" сприяє збільшенню продажів в торгових автоматах?

Інтеграція дозволить:

  • вашим автоматам відрізнятися від конкурентів в очах покупців;
  • створити взаємообмін покупцями з іншими неконкурентними торговими точками;
  • індивідуалізувати пропозицію для ваших покупців;
  • збільшувати лояльність покупців за допомогою промо-акцій, лотерей з подарунками та інших маркетингових заходів.
Задати питання