info@positive.zp.ua
+38(061) 213-14-66
+38(067) 376-13-80
+38(050) 322-12-08
+38(073) 313-62-62

Інтеграція торгових автоматів з бонусно-подарунковою системою ''Позитив''.

Дуже рідко зустрічаються вендінгові автомати, які можуть працювати з бонусними системами. Можливо це пов'язано з технічними складнощами інтеграції автоматів і бонусних систем.

Використання торгових автоматів в бонусній системі створює цікаві можливості для маркетологів. Кавові автомати, автомати з продажу води та інших напоїв, зарядні станції для електромобілів тощо можуть відмінно допомогти залучити клієнтів до основних місць продажу або навпаки - використовувати бонуси, отримані покупцями основного товару.

Наша команда розробила комплект для прийому платежів за допомогою банківських карток в автоматичних пристроях та інтегрувала його з бонусно-подарунковою системою “Позитив”. Цей комплект вирішує обидва актуальні питання:

  • дозволяє приймати оплату банківськими картками в торгових автоматах,
  • дозволяє включити торгові автомати в загальну бонусну систему.

Як це працює можна подивитися на відео.

Інтеграція бонусно-подарункової системи "Позитив" з торговими автоматами створює нові можливості.
В програмі  приймають участь  аквапарки в містах  Затока, Одеса, Коблево, Залізний Порт, Генічеськ, Бердянськ.
Ми інтегрували  систему електронного продажу  і бонусно-подарункову систему "Позитив". Додатково додали можливість роботи з промокодом. Що ж в результаті?
А в результаті квиткова система отримала унікальні можливості для стимулювання продажів.
Серед наших клієнтів є кілька великих аквапарків, розташованих в двох областях. На початку сезону відпочиваючих ще не багато, погода не завжди ідеальна. Відповідно і аквапарк частково працює вхолосту. Боротися з цим явищем за допомогою простого зниження ціни – не найкращий спосіб. Знизивши ціну, ми втратимо частину прибутку від тих відвідувачів, які готові були придбати квиток за повною вартістю. Залишивши стандартну ціну, не підберемо тих клієнтів, які могли б прийти завдяки знижці